یک آشنایی سریع

یک آشنایی سریع

فعالیت حرفه ایی (طراحی وب)

حدوداً ۸ سالی هست به فعالیت طراحی وب و آموزش در این حوزه مشغولم. زمان زیادی از فعالیت حرفه ایم رو صرف فراگیری متدها و تکنولوژی های جدید در طراحی صفحات وب می کنم. دوستان ، مشتریان و همکارانی که با من در ارتباط هستند تایید می کنند که در روند همکاری به هیچ وجه کیفیت پروژه تحت تاثیر مسایلی از جمله بودجه یا نظر غیر کارشناسی کارفرما نخواهد شد.

علاقه مندی پژوهشی (تجارت الکترونیک)

در ۳ سال گذشته همگام با رشد تجارت در بستر اینترنت و علاقه دیرین من به این مبحث، زمان زیادی را به مطالعه و پژوهش در این گستره اختصاص داده ام. در تلاشم گزارشی از این مطالعات را در وبلاگم منتشر کنم.

همانطور که می دانید مبحث تجارت الکترونیک بسیار گسترده است و این روزها ارزش آن در حد کسب درآمد از اینترنت پایین آمده است. شخصاً علاقه زیادی به پژوهش عمقی و مفهومی دارم و زمان زیادی را روی این موضوع صرف میکنم.

اینکه تجارت الکترونیک و البته بطور خاص شاخه کسب و کار آنلاین آن چه باید باشد و چه شده است موضوعی است که کمتر به آن توجه می شود. کج روی هایی در بکارگیری و توسعه تجرات در بستر اینترنت وجود دارد که گاهاً ناخواسته و گاهاً تعمدی بوجود آمده اند.

عبارات بالا خلاصه ایی از موضوعی است که بطور خاص مورد پژوهش من واقع شده است و در تلاشم قواعدی که در این حوزه وجود دارد به زبان ساده و قابل فهم تر برای علاقه مندان به فعالیت در این حوزه بازگو کنم.