همکاری و انجام پروژه

همکاری و انجام پروژه

برای انجام پروژه طراحی وب و یا برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی می توانید با من ارتباط برقرار کنید. در صورتی که تمایل به سفارش پروژه به اینجانب را دارید جهت تسریع این روال خواهشمند است ابتدا برخی از نمونه کارهای من را ببینید، سپس در مورد روال انجام پروژه طراحی وب نیز بخوانید. حال در صورتی که احساس میکنید شرایط همکاری محیا است در یک فرصت مناسب با من تماس بگیرید. امیدوارم در نهایت از نتیجه این اعتماد خوشنود باشید.

سفارش طراحی وب سایت

در صورتی که به هر شکل می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید می توانم به شما کمک کنم. طراحی وب یک مبحث تخصصی است و لازم است همانگونه که برای خرید یک اتومبیل و آپارتمان اطلاعات جمع آوری میکنید و تحقیق کامل میکنید برای سفارش پروژه طراحی وب سایت نیز حداقل اطلاعاتی داشته باشید.

افراد و شرکت های زیادی وجود دارند که بر اساس اطلاعات ناکافی و صرفاً با اعتماد به مجری پروژه هزینه های گزافی پرداخته اند و در نهایت نیز به نتیجه مطلوب خود نرسیده و در پی هزینه مجدد می باشند.

شما به عنوان کارفرمای پروژه طراحی وب سایت باید از شیوه های متفاوت راه اندازی، طراحی و برنامه نویسی وب سایت آگاهی کامل داشته باشید. مزایا و معایب شیوه های مختلف را بدانید و از همه مهمتر از حقوق خود اطلاع کامل داشته باشید.

پاره ایی از این اطلاعات را بصورت پراکنده با جستجو در اینترنت می توانید بیابید ولی مطمئناً برای جمع بندی و نتیجه گیری کلی به مشکل برخواهید خورد.

خوشحالم که می توانم در این حوزه به شما مشاوره رایگان دهم.

با من تماس بگیرید